DanceNewsyNowy singielPOPŚWIAT

Sophie and the Giants z nowym utworem „Shut Up and Dance”

Zbliżamy się do lata 2024, więc Sophie and the Giants postanowiła zadbać o odpowiedni soundtrack na wakacje.

Shut Up and Dance” to nie tylko dobra porada, ale także tytuł nowej piosenki Sophie Scott, występującej jako Sophie and the Giants. Utwór zawiera mnóstwo oczyszczającej energii opakowanej w chwytliwy groove. Wystarczy kilka sekund, by poczuć radość, jaką daje spontaniczne wyjście na parkiet i zjednoczenie dusz – bez względu na to, czy jesteś tam z dobrymi znajomymi czy nieznajomymi.

Chwytliwe melodie, dyskotekowe kule, pierwotne pulsy disco… Sophie zachęca słuchaczy, by odłożyli na bok codzienne zmartwienia i tańczyli tak, jakby nikt nie patrzył: – Napisałam ten utwór, by pomóc ludziom poczuć życie. Żądam, aby wstali i ruszyli swoje ciała na parkiet. Na świecie dzieje się teraz mnóstwo popieprzonych rzeczy. „Shut Up and Dance” ma na celu oddzielenie się od bólu, lęku i sprawienie, byśmy znowu mogli skupić się na biciu serca.

„Shut Up and Dance” to następca świetnie przyjętego singla „Paradise” z 2023 roku, w którym Sophie ponownie połączyła siły z Purple Disco Machine, tworząc europejski hit.

Ich pierwsza współpraca, wydany w 2020 roku utwór „Hypnotized”, a następnie „In The Dark” z 2022, otrzymały kilkanaście złotych i platynowych wyróżnień. „Paradise” dotychczas zgromadziło 60 mln streamów. Również „DNA” z MEARSY udowodniło, że głos Sophie jest stworzony do bangerów.

Z „Shut Up and Dance” oraz arsenałem innych hitów, Sophie and the Giants rusza w letnią trasę koncertową, która obejmuje festiwale i nie tylko – ogłoszenie nowych dat wkrótce.

fot. materiały prasowe / Bartek Szmigulski

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance