NewsyWspółpraca

Stardust Memories w kolejnej odsłonie cyklu Music Delicious

attention please oraz Magnum Stek i Wino zapraszają na nowy cykl koncertów w Bielsku-Białej o nazwie Music Delicious. Tym razem w specjalnej akustycznej odsłonie zaprezentuje się zespół Stardust Memories!

W czwartek, 18 czerwca w lokalu Magnum Stek i Wino w Bielsku-Białej, odbędzie się druga odsłona cyklu koncertów pod nazwą Music Delicious. Tym razem bielskiej publiczności zaprezentuje się zespół Stardust Memories, pierwszy raz w specjalnej akustycznej odsłonie.
Wstęp na koncert jest bezpłatny.

MUSIC DELICIOUS to muzyczny cykl spotkań z debiutującymi artystami, którzy zdaniem organizatorów mają spory potencjał by podbić wiele serc. Bez kompleksów, bez zadęcia, kameralnie i ze smakiem. Wszystko w towarzystwie wyśmienitego wina i pysznego jedzenia… oto właśnie Music Delicious!

Cykl niezwykle udanie zainaugurował 28 maja australijski songwriter Phillip Bracken.
Organizatorzy raz w miesiącu będą zapraszać artystów na kameralne, akustyczne koncerty.

Cykl Music Delicious wspiera Hello Hostel Bielsko-Biała

pl

STARDUST MEMORIES
Stardust Memories to zespół założony przez muzyków grup Marii Peszek, Voice Band, Letters From Silence i WNDKR. Razem tworzą specyficzną i niespotykaną na polskim rynku muzyczną mieszankę – odkorzennego amerykańskiego bluesa, country, folku i bluegrassu, przez kosmiczną psychodelię, aż do współczesnej muzyki alternatywnej.

Specyficzny klimat stardustowych kompozycji kreują głębokie typowe dla produkcji z lat 60’ pogłosy. Mocny i zmysłowy wokal oraz psychodeliczne dźwiękowe efekty połączone są z akustycznym brzmieniem mandoliny i kontrabasu. Swoją stylistykę zespół określa zwięźle jako ‚dark country’ oraz ‚space folk’.

Grupa zaistniała w 2012, wydając EP-kę z oryginalnymi interpretacjami utworów szeroko pojętej muzyki alternatywnej, rockowej i elektronicznej. Ubrane w nową, autorską szatę dźwiękową, stanowią interesującą, nieraz mocno zaskakującą alternatywę dla często już klasycznych oryginałów.
Jesienią 2014 roku Stardust Memories zakończyli pracę nad debiutancką, w pełni autorską płytą. Nagrana została w warszawskim RetroVibe Studio a masteringiem zajął się Jacek Gawłowski, laureat nagrody Grammy. Płyta nosi tytuł Tension i miała swoją premierę w marcu 2015 r. Promuje ją klip do utworu Wishlist, zarejestrowany podczas sesji na żywo w warszawskim Quality Studio.

Podczas koncertu w Magnum Stek i Wino, zespół zaprezentuje swój materiał w specjalnej akustycznej odsłonie.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: