AlbumyNewsyPolskaRapZapowiedzi

Start preorderu płyty Zibexa!

Zibex rozpoczął dzisiaj preorder swojej nowej płyty! XX, bo taki tytuł nosi krążek, to pierwszy legalny album w historii rapera, który zasłynął już wcześniej takimi utworami jak: babcia i dziadek, Adam Mickiewicz czy 14:20. Czym zaskoczy tym razem?

Produkcją wszystkich utworów z jego nowej płyty zajął się Sergiusz. Płyta porusza temat problemów psychicznych, przemyśleń, zahacza o problemy społeczne i polityczne. Ukazuje również chaos w głowie oraz przemyślenia młodego rapera.

Równocześnie ze startem preorderu pojawił się także nowy utwór od rapera – QUEBONAFIDE. Zapadające w pamięć wersy, kontrowersyjne linijki — to coś, do czego zibex już zdążył przyzwyczaić swoich fanów! Bijąca od niego charyzma i pokazywanie pazura to cechy, które mocno kształtują postać artysty.

Na płycie XX bywa smutno, depresyjnie, a po chwili wesoło i imprezowo — idealnie ujęta sinusoida, która towarzyszy muzykowi od lat. Sinusoida, z którą zmuszony był się zaprzyjaźnić i choć po części ją zaakceptować. Preorder dostępny jest na stronie www.zibexxsergiusz.pl!

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
1
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Albumy

  Następny artykuł: