Wokalista, songwriter i podróżnik, obywatel świata Stu Larsen wystąpi w Polsce. Nietuzinkowy artysta wystąpi ze swoim autorskim materiałem 7 maja w warszawskim klubie BARdzo Bardzo, a bilety na to wydarzenie w cenie 49 złotych są już w sprzedaży na fource.pl.

Chociaż Stu Larsen urodził się w Australii, to jak sam przyznaje, obecnie nie ma stałego miejsca zamieszkania. Jest prawdziwym obieżyświatem, którego można spotkać z gitarą w ręku zarówno na jego rodzimej wyspie, jak i w Hiszpanii, Japonii czy Ameryce Południowej. Życie Larsena to jedna wielka podróż i taka też jest jego muzyka, w której słychać wpływy wielu kultur. Intymne, akustyczne kompozycje koją ucho, a historie, które w swoich tekstach opisuje Larsen wciągają do jego niepowtarzalnego świata. W Polsce Stu Larsen będzie promował wydany w 2020 roku krążek „Marigold”, będący muzycznym zapisem jego trzynastoletniej wędrówki po sześciu kontynentach.

Stu Larsen wystąpi 7 maja w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. Bilety w cenie 49 złotych są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz w Empikach.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Country