Po ogromnym sukcesie pierwszego singla „Serca” zespół powraca z nowym utworem, zapowiadającym zbliżającą się premierę debiutanckiego albumu.

SunFlowers niezmiennie stawia na współpracę z Patrickiem The Panem w roli producenta.

O singlu:
Hypnagogia, inaczej świadomy sen. Tą piosenką zamykamy historię, którą zaczęliśmy singlem „Serca”. Jest to piosenka o sytuacji tak intymnej i nierealnej, że przypomina sen przeżywany na jawie. Moment, który chciałoby się zachować na zawsze, lecz niestety jest tak ulotny jak sen.

Hypnagogia to pierwszy utwór jaki kiedykolwiek napisałam. Cieszę się, że właśnie tą piosenką zamykamy tę historię. Dla mnie jest to piosenka najbardziej intymna ze wszystkich i mam nadzieję, że każdy odnajdzie w tym utworze swój własny sen.

BIO:
Zespół SunFlowers to piątka młodych muzyków z okolic Nowego Sącza, który powstał w 2018 roku. Grali m.in. przed Roxie Węgiel, Happysad, czy Mateuszem Ziółko. Ich twórczość to połączenie melancholijnych tekstów z taneczną muzyką, którą można sklasyfikować jako pop alternatywny. Zespół swój materiał tworzy z krakowskim producentem Piotrem Madejem (Patrick The Pan). Poprzednie single „Serca” i „Za długa noc” podbiły serwisy streamingowe.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative