12 listopada Taylor Swift wydała re-recording albumu “Red” z 2012 roku – “Red (Taylor’s Version)“, za sprawą którego osiągnęła kolejne rekordy na listach Billboardu.

Po pierwsze, piosenka “All Too Well (10 Minute Version) (Taylor’s Version)” zadebiutowała na samym szczycie najpopularniejszych utworów Usa – HOT100. Tym samym jest to najdłuższa piosenka, która znalazła się na szczycie zestawienia, trwa 10 minut i 13 sekund.

Oprócz tego album “Red (Taylor’s Version)” zadebiutował na szczycie najpopularniejszych albumów w Stanach – Billboard 200. Tym samym Taylor stała się pierwszą i jedyną artystką, która zadebiutowała równocześnie na samym szczycie listy najpopularniejszych albumów i utworów w Stanach. Wcześniej dokonała tego za sprawą albumów “Folklore” utwór “Cardigan” oraz albumu “Evermore” i singla “Willow”.

fot. hawtcelebs.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

    Sprawdź koniecznie:

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    Więcej w:Billboard