AlternativeNewsyNowy singielRockŚWIATTeledyski

The Rasmus & Apocalyptica we wspólnym utworze!

Venomous Moon” to drugi singiel z nadchodzącego albumu The Rasmus, który został nagrany w trakcie pandemii przez członków zespołu rozrzuconych po całym świecie: Hawaje, Helsinki, czy Sydney i producenta- Joshua, który z kolei znajdował się wtedy w Anglii.

Współproducentem jest Martin Hansen, który pracował z The Rasmus przy 4 albumach, w tym nad przełomowym singlem „In the Shadows”. Ma na swoim koncie także współpracę z zespołem Apocalyptica, który odpowiedzialny jest za wyjątkowe wiolonczelowe riffy w „Venomous Moon”, będące ich znakiem rozpoznawczym. Wokalista The Rasmus Lauri Ylönen i Apocalyptica również mieli już okazję pracować razem przy okazji utworów „Bittersweet” i „Life Burns”.

“Venomous Moon to piosenka o izolacji i byciu odseparowanym od reszty świata, ale, wbrew pozorom, napisałem ją jeszcze przed pandemią. Być może udało mi się dojrzeć jakiś przebłysk z przyszłości, który dodaje całemu utworowi melancholii” – wyjaśnia Lauri.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Alternative

  Następny artykuł: