Argentyńska aktorka, piosenkarka i autorka tekstów TINI nawiązała współpracę z argentyńskim raperem Tiago PZK w najnowszym singlu „El Último Beso”. Popowy kawałek o zerwaniu łączy ich muzyczne talenty.Melodyjny wokal TINI w połączeniu z przejmującymi zwrotkami Tiago PZK natychmiast przenosi słuchacza w emocjonalną przepaść.

El Último Beso” został napisany i wyprodukowany przez znakomity zespół — TINI, Tiago PZK i laureatów nagrody Latin Grammy, tekściarzy i kompozytorów Mauricio Rengifo i Andrésa Torresa. Nowy utwór to naprawdę wspólny wysiłek, z wielką miłością wlaną w niego przez eklektyczny zespół artystów.

„Pokochałam jego talent od pierwszego usłyszenia”, mówi TINI o współpracy z Tiago. „Od zawsze chciałam stworzyć z nim muzykę, więc bardzo się cieszę, że w końcu nadszedł czas, aby nasi fani posłuchali tej piosenki, którą tak długo ukrywaliśmy. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba i będziecie wyczekiwać dnia, kiedy nasze drogi skrzyżują się na koncercie”. „To przyjemność nagrać piosenkę z jedną z najbardziej profesjonalnych i doświadczonych artystek z mojego kraju. Ta piosenka pochodzi prosto z serca i ma bardzo realne przesłanie o związkach”, dodaje Tiago PZK.

Oficjalny teledysk przedstawia TINI i Tiago PZK jako parę, której relacja wisi na włosku. Klip zaczyna się od montażu, na którym widzimy ich wykonujących sobie nawzajem tatuaże. Związek rozwija się wraz z trwaniem klipu, a TINI i Tiago PZK ożywiają tekst dzięki poruszającym występom.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Latino