NewsyPowrót gwiazdy

Tomasz Kowalski zawita w „Must Be The Music”!

Tomasz Kowalski znany jest z udziału w programie „Must Be The Music”. Jego kariera nabierała tempa, ale niestety w czerwcu 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi. Wokalista jechał na motocyklu i wjechał w niech samochód osobowy. W wyniku wypadku Kowalski doznał licznych obrażeń – najpoważniejsze z nich to uszkodzenie rdzenia kręgowego. Mężczyzna od czasu wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W najbliższą niedzielę Tomasz Kowalski po raz kolejny zaprezentuje się przed publicznością i telewidzami „Must Be The Music”.

„Dziękuję wam, że byliście ze mną. Kiedyś zaśpiewam wam na jakimś zlocie. Dzięki Wam wszystkim chce się żyć. I to nie koniec przygód… Oglądajcie w niedzielę program Tylko muzyka. Wystąpię tam ze wspaniałymi muzykami z teatru. Będzie się działo. Mam nadzieję, że jak na kogoś, kto niecały rok temu nieco się zepsuł, to nie rzucam się na zbyt głębokie wody. Niedługo zaproszę was na pierwszy od wypadku dłuższy koncert FBB. Trzeba być twardym” – czytamy na Facebooku Tomka Kowalskiego.

 

gghg

 

 

 

Posłuchajcie fenomenalnego wykonania piosenki „Niepokonani” przez Tomka Kowalskiego!

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy