Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone”!

Nominowana do Grammy Tove Lo zaprezentowała klip do najnowszego singla „Glad He’s Gone”. Oglądając ten teledysk, nie sposób się nie uśmiechnąć.

Za reżyserię wideo odpowiadają Vania Heymann i Gal Muggia, a zdjęcia powstały w Kijowie. Teledysk spokojnie mógłby posłużyć za skecz w programie „Saturday Night Live”. W klipie Tove Lo pokazuje, jak wiele jest w stanie znieść i przejść (dosłownie!), by pomóc najlepszej przyjaciółce w obliczu poważnego kryzysu. Jak przyznaje sama Tove Lo:

“To prawdopodobnie najlepszy teledysk w mojej dotychczasowej karierze. Świetnie oddaje treść piosenki, a jednocześnie wygląda jak najdziwniejszy film akcji w miniaturze. Vania i Muggia mieli fantastyczny pomysł, świetnie mi się z nimi pracowało. Cztery dni i noc zdjęciowa w Kijowie były bardzo intensywne, ale z najlepszą ekipą na świecie. Podczas realizacji klipu zorientowałam się, że kocham aktorstwo… Oraz że jestem naprawdę oddaną przyjaciółką, haha!”

Tove Lo

Glad He’s Gone” to zapowiedź czwartego długogrającego albumu Tove Lo, „Sunshine Kitty”. – Każdy z nas albo doświadczył pocieszania po rozstaniu albo pocieszał przyjaciela, który właśnie zakończył związek. Wszyscy wiemy jak dobrze jest mieć swojego ziomeczka do rozróby z powrotem, gdy w końcu rzucają tego idiotę! – tak artystka opowiada o utworze.

„Sunshine Kitty”, nagrywane w Los Angeles i Sztokholmie, otwiera nowy rozdział w karierze Tove. Tytuł to, jak wyjaśnia wokalistka: – Gra słów odnosząca się do kobiecej siły, ale w pozytywny, radosny sposób. Wiąże się też z rysiem, który jest na okładce – to reprezentacja mojej osobowości oraz część mojej nowej muzyki. Urocza, ale robiąca głupie rzeczy, np. wdająca się w bójki albo upijająca się do nieprzytomności – tak brzmi ten album.

„Glad He’s Gone” to utwór wyprodukowany prze Shellback i Struts. „Lepiej ci będzie bez nieg, cieszę się, że już go nie ma (…) Chodzi o przyjaźń i miłość” – śpiewa Tove Lo w kawałku. Artystka wyjaśnia: – Mówię to, co każda dziewczyna przechodząca przez rozstanie powinna usłyszeć. Po rozstaniu możesz przeżyć wiele wspaniałych, pełnych radości chwil.

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.