Troye Sivan w melancholijnym i zaskakującym singlu „Take Youself Home”!

Troye Sivan prezentuje nowy singiel o adekwatnym do sytuacji tytule „Take Yourself Home”.

Artysta pierwotnie miał wydać utwór za kilka miesięcy, jednak podróż do ojczystej Australii skłoniła gwiazdora do wydania singla już teraz. Przy okazji Sivan chce wesprzeć finansowo freelancerów z branży kreatywnej, którzy stracili źródło dochodu przez pandemię.

„Take Yourself Home” to jedna z najlepszych piosenek, które napisałem. To taki rodzaj pogawędki motywującej dla samego siebie. Zaczepienie w twoim miejsce w świecie. Piszę piosenki tak, jakbym pisał kolejne odsłony pamiętnika. Kiedy zmieniają się sytuacje życiowe, miejsca, relacje, wtedy utwory mogą nabrać kompletnie nowego znaczenia. Tak się stało też i z tym kawałkiem, biorąc pod uwagę to, co dzieje się teraz na świecie

– Troye Sivan

Przy okazji premiery „Take Yourself Home”, Troye zaapelował do freelancerów z branży kreatywnej o pomoc w stworzeniu wizuali do jego piosenek. „Graficy, animatorzy, chcę z wami pracować i dać wam pieniądze, które normalnie wydałbym na produkcję klipu” – czytamy na Instagramie gwiazdora. Odezwa była ogromna, a pierwsze efekty można podziwiać w lyric video:

 

Współpraca z artystami nie ogranicza się wyłącznie do klipów – Troye udostępnił także trzy wzory t-shirtów zaprojektowane przez @jacktaylorlovatt oraz @Lanning. Dochód ze sprzedaży zasili fundusze Światowej Organizacji Zdrowia oraz Spotify COVID-19 Music Relief. Informacje na temat funduszu oraz działań WHO dostępne są pod tym adresem.
Spotify COVID-19 Music Relief to projekt wspierający muzyków, którzy stracili źródło dochodu. Partnerami inicjatywy są MusiCares, PRS Foundation, Help Musicians oraz Unison Benevolent Fund. Do grupy dołączają kolejne organizacje z całego świata. Więcej informacji tutaj.
fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.