Tymek nie zwalnia tempa! Nowy kawałek JUŻ DOSTĘPNY!

Jestem indywidualnym typem, co sobie marzy trochę! Jednym z marzeń Tymka było rozkręcenie wielkiej kariery i to mu się udało! Każdy jego kolejny kawałek staje się niezwykle popularny, zatem i tym razem fani na pewno będą zachwyceni nową nutą od rapera.

94 to świeży materiał od Tymka, którego muzyk nagrał wspólnie ze Szpakiem i Kizo. Tytuł odnosi się do roku urodzenia rapera, a cały kawałek opowiada o początkach jego kariery i drodze, jaką w tym czasie pokonał. I pytasz mnie, jak się tu znalazłem. Długi marsz, wielka wyobraźnia. I pytasz mnie, jak się tu znalazłem. Długi marsz i bagaż doświadczeń.

Teraz jest wdzięczny, że miał przy sobie bliskich i mógł pozwolić sobie na pasję, dzięki której zgarnia coraz więcej. Mam swoje pieniążki, mam swoje błyskotki. Niosłem to na barkach, choć nie miałem forsy (…) Dzisiaj dziękuję pięknie! – rapuje Tymek.

Najnowszy singiel jest kolejnym, który promuje najnowsze wydawnictwo rapera czyli FIT! Do premiery coraz bliżej, a piosenek coraz więcej… zobaczymy czym nas zaskoczy marcowy krążek!

fot. facebook artysty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.