NewsyNowy singielPolskaR&BRapTeledyski

VBS z Michałem Szczygłem, finalistą The Voice of Poland. Ta płyta to Twój bilet do lunaparku.

Wraz z premierą nowego albumu VBS „Lunapark” w sieci ukazał się promujący wydawnictwo teledysk zrealizowany do tytułowego singla. W numerze gościnnie pojawił się Michał Szczygieł – finalista programu The Voice of Poland.

Za realizację klipu „Lunapark” odpowiedzialny jest Maciek Głaz, w nagraniach udział wzięli Ewelina Łęczyńska, Emilia Kostyk i Mikołaj Litwińczuk.

“Jechałeś w życiu kiedyś tak szybko, że omal nie wypadłeś z torów? Wydawało Ci się, że byłeś tak wysoko, że mogłeś dotknąć Pana Boga, a jednocześnie upadek był bliżej niż dalej? Czy byłeś kiedyś w strasznym domu, który właśnie przez Ciebie stał się domem strachów? Albo czy robiłeś wśród znajomych za nieśmiesznego klauna z depresją? A może, ustrzeliłeś jej kiedyś misia a potem sam nosiłeś w sercu kule? Ja tak… i zabieram Ciebie ze sobą. Ta płyta to Twój bilet do lunaparku. Włóż do odtwarzacza i zapnij pasy. Życie to Lunapark!”–mówi o albumie VBS.

Album „Lunapark” ukazał się w limitowanym nakładzie 500 sztuk. Każdy egzemplarz jest numerowany.

VBS to pochodzący z Suwałk raper i producent. Mający zaledwie 22 lata artysta, ma już na swoim koncie wielomilionowe wyświetlenia. „Lunapark” to po albumach „Orange shower” i nagranymwspólnie z Przyłu „SUR” jego trzecia legalna płyta. Poza tytułowym singlem wydawnictwo promowały kawałki „Nad rozlanym Danielsem” i „Amnesia”.

fot. materiały prasowe - Alan Kurc

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: