AlternativeNewsyNowy singielPolskaPOP

Voice Office dzieli się kolejnymi efektami swojej pracy single “Hipokryzja” i “Obojętność” już dostępne!

Voice Office to szkoła wokalna, gdzie w ramach zajęć wokaliści pracują nad wspólnym utworem, a przy okazji budują świadomość głosu oraz rozwijają wiedzę na temat rynku muzycznego. Dyplomem Voice Office jest premiera autorskiego singla w najważniejszych serwisach muzycznych, jak również publikacja teledysku do utworu na platformie YouTube.

Pierwszymi efektami działalności szkoły wokalnej były udostępnione w lutym tego roku single „Jeden krok” oraz „Głos”. W ostatnich dniach dołączyły do nich kolejne o tytule „Hipokryzja” oraz „Obojętność”. W najnowszych piosenkach spod szyldu Voice Office możemy usłyszeć łącznie aż dwunastu wokalistów i wokalistek: Karolinę Kaletę, Zuzę Jurkiewicz, Weronikę Kuczun, Klaudię Urbanek, Łukasza Szostka, Rafała Makarowa, Marysię Janusz, Maję Gwiazda, Agnieszkę Sekutowicz, Julię Węgrowicz, Janka Bidiuka i Michała Matuszewskiego. Wokaliści pierwszy raz spotkali się w takim gronie podczas zajęć z Mateuszem Krautwurstem – producentem obu utworów. Tematy przewodnie do wspomnianych piosenek powstały zanim głośno zaczęto mówić o Covid-19. Pewne przemyślenia zawarte w tekstach stały się jednak niespodziewanie bardziej aktualne właśnie dziś.

Ciekawe jest to, że pracę twórczą skończyliśmy zdalnie podczas pierwszego lockdownu – mówi producent utworu i teledysku Mateusz Krautwurst. Chociaż los pokrzyżował nam kilkukrotnie plany, nie poddaliśmy się i w końcu z dumą zapraszam na premierę singla i teledysku. Zawdzięczamy to wielu osobom. Muzycznie wsparli nas m.in. Piotr Żaczek (basista zespołu Poluzjanci i Kayah), Tomasz Mądzielewski, który od lat koncertuje i nagrywa z gwiazdami (takimi jak Mrozu, Kasia Moś czy Lion Shepherd). Wszystko to działo się w czasie, kiedy nie mogliśmy koncertować i nawet spotykać się w studiu. Piotr Kosterkiewicz i Dawid Surowy pomogli nam latem, kiedy można było legalnie działać i zapewnili nam wspaniały clip 4K. Świetne kamery i ich zaangażowanie, a także zaangażowanie całej ekipy zasługuje na wielkie brawa. Tak samo zaangażowanie i determinacja wokalistów. To debiutanci, których przeciwności losu nie są w stanie zatrzymać. Dziękuję im za zaufanie i serdecznie gratuluję, bo z takim nastawieniem warto wchodzić na profesjonalną scenę muzyczną.

Pomysł na szkołę w takiej formie to z pewnością świeże oblicze takiego procesu twórczego, gdzie wspólne muzykowanie daje najbardziej oryginalne rezultaty. Debiutanci z Voice Office dają też dobrą lekcję, że nie wolno dać się marazmowi – trzeba tworzyć, trzeba współpracować, bo ten nieciekawy dla artystów czas jeszcze się nie kończy.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Alternative

  Następny artykuł: