Po dwuletniej przerwie od koncertowania i wydawania muzyki, duet artystów i producentów The Chainsmokers powrócił, by zaprezentować swój wyczekiwany nowy singiel „High”.

Piosenka, która została napisana i wyprodukowana wspólnie przez Alexa i Drew, zapoczątkowuje nową muzyczną erę zespołu i podróż ku nadchodzącemu czwartemu albumowi. Duet zaprezentował także oficjalny teledysk do piosenki, w którym to Drew ściga swoją nieosiągalną drugą połówkę przez kilka surrealistycznych scenariuszy i przemierza przez świat, w którym miłość jest zawsze ulotna.

Zespół opowiada o singlu: „Ta piosenka doskonale oddaje ducha dzisiejszych relacji, to, jak daleko możemy posunąć się dla kogoś, kogo kochamy oraz kłamstwa, które wmawiamy sobie, aby pławić się w nieszczęściu. Jednak pod tym mrocznym i często kontrowersyjnym tekstem to spektakl, który wydaje się uroczysty, bo wszyscy wiemy, że koniec końców, nigdy nie słuchamy rad, robimy to, co wydaje się być dla nas najlepsze i powtarzamy sobie, że tym razem będzie inaczej”.

The Chainsmokers wystąpili z „High” po raz pierwszy na żywo podczas niedzielnego meczu NFC Championship Game Halftime Show w Inglewood w Kalifornii. W ciągu ostatnich kilku lat zespół nie spieszył się, aby napisać i nagrać swój czwarty album. Zamiast tego koncentrowali się na filantropii i innych przedsięwzięciach, takich jak fundusz Mantis i ich firma Kick The Habit. Teraz są gotowi znów podbić rynek!

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance