AlternativeCiekawostkiJazzNewsyPolskaPOPWschodzące gwiazdyWydarzenia

Wiemy, kto zagra na Tak Brzmi Miasto 2023!

Intro

Contents

Mówimy to co roku, ale tym razem bez cienia kurtuazji — tegoroczny open call naprawdę przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, z czego wielkość prezentowała twórczość na naprawdę wysokim poziomie — duma! Wybór nie był prosty, ale niezmiernie się cieszymy, że w końcu możemy przedstawić zespoły i artystów, którzy swoimi koncertami uświetnią tegoroczną, jubileuszową edycję konferencji i festiwalu Tak Brzmi Miasto. Oto oni!

Izdeb
Paweł Izdebski AKA izdeb proponuje deszczowe harmonie łączące w sobie akustyczny ambient i przytłaczający przester gitary. Solowy akt, w którym niepokój łączy się z nadzieją, tworząc przestrzeń do szukania swojej prawdy. To piosenki, które przypominają o tym, że na każde nierozwiązane historie, czekają szczęśliwe zakończenia.

Sad Smiles
Podopieczni Borówka Music, więc wiadomo, że to dobre granie! Lista wygranych konkursów i festiwali oraz ilość zagranych koncertów tych młodziaków imponuje! A najbardziej na oklaski zasługuje sama muzyka, zwłaszcza w wersji na żywo. Jeżeli ktoś twierdzi, że młodzież teraz nie gra dobrego rocka, to zapraszamy na Tak Brzmi Miasto, żeby przekonał się, w jakim jest błędzie!

 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative