Serdecznie polecamy zespół Bethel! Niedługo rozpocznie się ich sezon 2014r. (Kluby, Plenery, Spotkania Młodych…)
Nowa płyta już w styczniu 2014r.!

Jest to bardzo ceniony, młody, niesamowicie rozwijający się, reggae zespołu, Bethel! (reggae – Wrocław)
Zespół pojawił się m.in. na DUŻEJ SCENIE PRZYSTANKU WOODSTOCK w 2012, a od kilku lat regularnie gra 80 koncertów rocznie.

Zespół powstał pod koniec 2006 roku i na swoim koncie ma prawie 400 koncertów. Największe sukcesy:
PRZYSTANEK WOODSTOCK 2012 (wygrana Złotego Bączka za najlepszy koncert na XVII Przystanku Woodstock – Scena Folkowa 2011)

REGAŁOWISKO 2012 (największy Festiwal Reggae w Polsce), koncert we Wrocławiu 2012 z Gentleman’em oraz Stephen’em Marley’em (najwybitniejsza postać reggae na świecie), występ na największym WOŚP 2012 w Polsce, pod Pałacem Kultury na zaproszenie Jurka Owsiaka oraz w Studio.

Zespół w 2010 roku zagrał 80 koncertów, gdzie m.in. pojawił się w kilku programach TV (m.in. Kawa czy Herbata), wygrał konkurs Młodych Talentów Reggae na Piaskach (Ostrów Wlkp.) czy zdobył wyróżnienie na Festiwalu Fama w Świnoujściu za wysoki poziom artystyczny.

Zespół nabrał wiatru w żagle. Pod koniec roku wydał debiutancką płytę: „Muzyka Serc„, a na początku 2011 pod okiem Wytwórni Lou & Rocked Boys płyta pojawiła się w najlepszych sklepach muzycznych. „Muzyka Serc” sprzedała się w imponującej ilości 3000 sztuk. Ruszyła promocja: najlepsze stacje radiowe, występ u Kuby Wojewódzkiego, wiele koncertów zaowocowało wyróżnieniem od RMF REGGAE tytułem: „BETHEL – ODKRYCIE ROKU 2011„.

Dwa oficjalne single: „Zabrali mi skrzydła” oraz „Love Song” mają dzisiaj kilkaset tysięcy wyświetleń. Bethel został zakwalifikowany do Eliminacji Przystanku Woodstock gdzie pokonał ponad 700 zespołów i został zaproszony na Scenę Folkową 2012. Zagrał, zdobył serca publiczności i otrzymał nagrodę Złotego Bączka (najlepszy koncert podczas XVII Przystanku Woodstock), premiowaną występem na dużej scenie XVIII Przystanku Woodstock 2012. Bethel zaraża pozytywnym przekazem publiczność praktycznie w każdy weekend grając koncerty po całej Polsce. Grali na jednej nie raz z takimi artystami jak np.: Kamil Bednarek czy Maleo Reggae Rockers.
Zespół w 2013 roku nieustannie koncertuje, a w listopadzie 2013r. wchodzi do studia nagraniowego w celu nagrania drugiej płyty. Premiera: styczeń 2014r.

Oficjalna Strona
Oficjalny Facebook
Występ z 6-tych urodzin – styczeń 2013
Występ u Kuby Wojewódzkiego – marzec 2011
PRZYSTANEK WOODSTOCK 2012

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

4 Komentarze

  1. Buy your man a barbour coats this season.Click here.

  2. Enjoy woolrich jackets shopping from professional woolrich outlet online store.

  3. Find great deals on UGG Boots for women,men and kids.Shop ugg today.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy