ZBUKU prezentuje zestaw preorderowy swojego nadchodzącego albumu “Wiem Co Jest 5”!

Kilka dni temu nastąpiła oficjalna prezentacja zestawu preorderowego nadchodzącej płyty ZbukaWiem Co Jest 5“!

Raper oraz wytwórnia Step Records oferują wydawnictwo w dwóch zestawach. Do albumu dołączony jest dodatkowy krążek z okazji dziesięciu lat działalności scenicznej rapera. Płyta „X“, zawiera najważniejsze utwory, które mocno zaznaczyły się w karierze artysty. Ta szczególna tracklista to swoiste podsumowanie artystycznego życiorysu rapera.

PREORDER TUTAJ

Wiem co jest 5″ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonej życiowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

Różnorodność to coś do czego przyzwyczaił nas raper w trakcie swojej kariery, dlatego na nowym krążku nie zabraknie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych produkcji. Bez względu na brzmienie, fani spodziewać mogą się ostrej, bezkompromisowej liryki reprezentanta Young Blood.

Wersja deluxe z autografem, bonus trackami oraz limitowaną wersją wydania z pakietem niespodzianek dostępna tylko na preorder.pl, do wyczerpania zapasów.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.