AlternativeCiekawostkiNewsyPolska

Zjawiskowa Ugorna w hicie Miley Cyrus!

UGORNA to debiut wyczekany, wyważony i kompletny. Późny.

Artystka przez ostatnie lata dochodziła do prawdy o samej sobie – choć na pewno nie w ciszy i skupieniu – to jednak bez obecności potencjalnych odbiorców. Dzisiaj gotowa i pewna świętuje zwycięstwo zapraszając nas na wytworną kolację. Traumy z przeszłości zostały zamknięte w postaci wykwintnych muzycznych dań. W formie przystawki Ugorna zaserwowała utwór „Amsterdam„, jako aperitivo singiel „Amok„.

W oczekiwaniu na kolejne dania, artystka wypuściła zjawiskową live sesję, podczas której wykonuje autorski „Amok” i hit „Midnight Sky” Miley Cyrus, któremu nadała całkowicie nowe, spójne ze swoim repertuarem brzmienie. Musicie to zobaczyć!

Ugorna to artystka o bluesowych korzeniach, która dziś ze swoją autorską twórczością z powodzeniem mogłaby się spotkać na jednej scenie z Patti Smith, LP, Harrym Styles’em, Michaelem Kiwanuką, czy właśnie Miley Cyrus.

Projektowi towarzyszy przemyślany koncept wizualny, którego główną osią jest ekskluzywna kolacja. Ugorna przygotowała jednak kolację wykraczającą poza obecne mody – świadomie balansując pomiędzy klasyką dobrego tonu, a współczesną bezpretensjonalnością. Wszystko w luksusowej oprawie, gdzie luksusem jest świadomość własnych lęków, ale i własnej wartości.

fot. materiały prasowe / Maciej Nowak

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative