„Armaty” – taki tytuł nosi hymn tegorocznego Męskiego Grania. Piosenkę wykonują artyści: Mela Koteluk, Fisz, Ørganek i Krzysztof „Zalef” Zalewski. Słowa ułożyli Fisz i Mela Koteluk, a muzykę Andrzej Smolik.
Są wokaliści niepokorni, niepowtarzalni, jedyni w swoim rodzaju. Ich style muzyczne są mieszane, ciągle starają tworzyć się nowe, oryginalne i niepowtarzalne utwory. Nie patrzą na innych wokalistów, na to jak tworzą i co tylko sami wymyślają hity. Zgodzicie się z tymi słowami? 🙂

Koncerty z serii Męskie Granie odbędą się następujących terminach:

27 czerwca – Kraków

11 lipca – Wrocław

25 lipca – Chorzów

1 sierpnia – Poznań

15 sierpnia – Warszawa

29 sierpnia – Żywiec

Więcej informacji tutaj –> http://www.meskiegranie.pl/

Posłuchajcie hymnu! 🙂

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy