Wiemy już, że podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival (dawniej Cook Live Music Festival) wystąpią takie gwiazdy jak m.in.  Kendrick Lamar, Foals, Future Islands, The Maccabees i Wild Beasts.  Wszystko wskazuje też na to, że w Krakowie nie zobaczymy już największych gwiazd takich jak Florence and the Machine czy Kanye Westa.

Kraków Live Festival 2015 odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia. Festiwal wraca w całkiem nowej odsłonie po rocznej przerwie. Poza nazwą zmienił się klucz programowy imprezy i miejsce. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zdradził, że impreza odbędzie się na krakowskich Błoniach. Koncerty mają trwać do godziny 22. Wydarzenie to potrwa trzy dni, z czego pierwsze dwa obfitować będą w koncerty, a trzeci dzień w wydarzenia specjalne.

Chcemy zorganizować wydarzenia tego festiwalu inaczej niż do tej pory. Już nie całonocna zabawa, ale koncert na Błoniach do godziny 22.00, który później przeniósłby się do klubów i sal do tego odpowiednich. W sumie będzie to dłuższa i bardziej różnorodna impreza – mówi Jacek Majchrowski.

Bilety na festiwal trafią do sprzedaży już  we wtorek 5 maja, a więc czas się szykować!

 

 Posłuchajcie jednego z utworów Kendricka Lamara, czyli tegorocznej gwiazdy festiwalu!

 

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy