NewsyWydarzenia

Znamy pierwszych wykonawców tegorocznej edycji Kraków Live Festival!

Wiemy już, że podczas tegorocznej edycji Kraków Live Festival (dawniej Cook Live Music Festival) wystąpią takie gwiazdy jak m.in.  Kendrick Lamar, Foals, Future Islands, The Maccabees i Wild Beasts.  Wszystko wskazuje też na to, że w Krakowie nie zobaczymy już największych gwiazd takich jak Florence and the Machine czy Kanye Westa.

Kraków Live Festival 2015 odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia. Festiwal wraca w całkiem nowej odsłonie po rocznej przerwie. Poza nazwą zmienił się klucz programowy imprezy i miejsce. Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zdradził, że impreza odbędzie się na krakowskich Błoniach. Koncerty mają trwać do godziny 22. Wydarzenie to potrwa trzy dni, z czego pierwsze dwa obfitować będą w koncerty, a trzeci dzień w wydarzenia specjalne.

Chcemy zorganizować wydarzenia tego festiwalu inaczej niż do tej pory. Już nie całonocna zabawa, ale koncert na Błoniach do godziny 22.00, który później przeniósłby się do klubów i sal do tego odpowiednich. W sumie będzie to dłuższa i bardziej różnorodna impreza – mówi Jacek Majchrowski.

Bilety na festiwal trafią do sprzedaży już  we wtorek 5 maja, a więc czas się szykować!

 

 Posłuchajcie jednego z utworów Kendricka Lamara, czyli tegorocznej gwiazdy festiwalu!

 

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy