Adam Stachowiak, znany z The Voice Of Poland powraca z nowym kanałem na YouTube!

Gwiazdor The Voice Of Poland – Adam Stachowiak, po 2-letniej przerwie niespodziewanie wrócił i zapowiedział nową płytę! W nowym filmie opowiada o kulisach powstawania swojego wielkiego przeboju „Mamo”, który w w serwisie YouTube ma już ponad 21mln wyświetleń! W filmie ujawnia prywatne zdjęcia i filmy z powstawania utworu.

Utalentowany piosenkarz na bieżąco relacjonuje swoje życie na Instagramie, jednak tego nikt się nie spodziewał!

– „W końcu! Mogę Wam to powiedzieć! Dla tych, którzy czekają na mnie i na moje nowe wydawnictwa mam OGROMNĄ NIESPODZIANKĘ! Już jutro, punktualnie o godzinie 15:00 startuje mój własny, prywatny, oficjalny kanał YOUTUBE! Na kanale co tydzień będą pojawiać się vlogi, filmy z pracy w studio, moja rodzina, dom, materiały z backstage’ów występów TV i radiowych, kulisy powstawania koncertów, Q&A i wiele innych! Pokażę Wam wszystko to, nad czym pracowałem przez ostatnie dwa lata. Zdradzę kiedy pojawi się nowy singiel, jak wygląda praca nad moim albumem, co skrywa show-biznes i jakie czyhają w nim zagrożenia. – obwieścił tydzień temu na swoim Instagramie wokalista.

Fani nie kryją zachwytu:
– „Za każdym razem wzbudzasz emocje. Jeszcze raz WOW.”
– „Nie ma chyba drugiego takiego utworu, który wzrusza mnie do tego stopnia jak „Mamo”. Jesteś super człowiekiem i artystą!”
– Pamietam Twój występ w The Voice. Rozwaliłeś mnie totalnie. Bardzo Ci kibicuję!
– Za każdym razem wzrusza tak samo. Jesteście fajną, normalną i prawdziwą rodziną. Czekam na następny odcinek!

piszą fani pod najnowszą publikacją Stachowiaka.

Artysta z końcem 2019r. rozwiązał kontrakt z Universal Music Polska. Poznański raper Doniu (Dominik Grabowski) kilka dni temu zapowiedział, że otwiera nowy label Sadowsky&Grabowsky, który będzie wydawał m.in. utwory Adama Stachowiaka i Jacka MEZO Mejera. Czyżby szykował się wielki powrót? Na to liczymy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.