NewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

Alicja z nowym utworem udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Najnowszy utwór Alicji, „Na pamięć„, jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

Alicja od kilku miesięcy konsekwentnie przedstawia efekty pracy nad swoim repertuarem. Po wydaniu singla „Empires„, z którym miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w Rotterdamie, zaprezentowała singiel „Gdzieś”, a nieco ponad miesiąc temu wydała jeden ze swoich, jak sama mówi, najintymniejszych utworów pt. „Pusto”.

Najnowsza piosenka „Na pamięć” jest kolejną opowieścią, z którą odbiorcy z pewnością będą w stanie się utożsamić. Alicja o swoim nowym singlu mówi:
Ten utwór jest wyrazem pogodzenia się z przewrotnością relacji międzyludzkich. Wiadomość, w której podmiot liryczny akceptuje stan rzeczy, mimo że wspomnienia wciąż chcą tworzyć alternatywne rzeczywistości, w których nic nie stoi miłości na przeszkodzie… – Alicja.

Obrazek powstał w równie wyjątkowy sposób. W związku z kwarantanną, Alicja zmuszona była do zmiany planów i samodzielnego nagrania materiałów do klipu, które w sposób zdalny zostały opracowane przez reżyserkę, Klaudię Piekarską.

Zdjęcia do teledysku do „Na pamięć” nakręciłam samodzielnie w domu. Klip powstał w wyjątkowych warunkach choroby i kwarantanny i cieszę się, że mogłam tym samym udowodnić, że jeśli się chce i ma pomysł, to można wszystko – Alicja.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
2

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: