Selena Gomez udzieliła wczoraj wywiadu do stacji radiowej AMP 103.7! Podczas wywiadu wokalistka została spytana o singiel „Bad Liar„:
https://twitter.com/sgteampl/status/870015613179002880

https://twitter.com/sgteampl/status/870203875663503360

Więc to prawda, że „Bad Liar” nie jest pierwszym singlem zapowiadającym nowy album piosenkarki!

Ale jak się dowiedzieliśmy już w lipcu będziemy mogli usłyszeć pierwszy singiel! Z niektórych informacji możemy wnioskować, że to będzie duet!

A wy jak jesteście ciekawi nowego albumu Seleny?

 

 

 

 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki