AlbumyNewsyOdsłuchPolskaPOPPremiera

Dorota Osińska wydała nową płytę! Posłuchaj albumu “Cześć, to ja” [ODSŁUCH]

Dorota Osińska wydała nową płytę! Posłuchaj albumu “Cześć, to ja“.

Na rynku ukazała się nowa płyta płyta Doroty Osińskiej. Album nosi tytuł “Cześć, to ja“.

Płyta “Cześć, to ja” to najbardziej autorskie spośród wszystkich dotychczasowych wydawnictw Doroty Osińskiej. Każdy tekst na tę płytę oraz muzykę do każdego z utworów artystka napisała sama. Album jest intymny i refleksyjny. Znalazły się na nim wszystkie te dźwięki, które przez kilka lat czekały na to, aby Osińska mogła ułożyć je właśnie w te piosenki.

Wiele z nich to piękne i wzruszające ballady, za które fani Osińską pokochali. Po raz pierwszy jednak będą mogli usłyszeć Dorotę wykonującą utwory folkowe oraz takie, które sięgają nawet do muzyki country oraz bluegrass. Te inspiracje zaczęły bowiem odgrywać coraz większą rolę w jej twórczości.

Dotychczas płyta była promowana trzema singlami, utworami “Krótki sen”, “Hibernacja” oraz “Bliscy nieznajomi”. Wraz z premierą wydawnictwa na oficjalnym kanale YouTube wytwórni MTJ pojawił się kolejny. Tym razem wybór padł na piosenkę tytułową.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Albumy

  Następny artykuł: