Michele Morrone prezentuje drugi singiel

Watch Me Burn” to drugi singiel Michele Morrone, zapowiadający jego debiutancką płytę “Dark Room”.

Jest to kolejny utwór Michele, którzy fani mogą usłyszeć w ścieżce dźwiękowej filmu “365 dni”, w którym Michele gra główną rolę męską.

Za produkcję tego utworu jak i całego albumu jest odpowiedzialny Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek. Producenci byli wielokrotnie nominowani do wielu nagród muzycznych oraz stoją za produkcjami największych popularnych hitów.

Teksty na płycie zostały napisane wspólnie przez Michele, Patryka i Dominika. Na albumie nie zabraknie osobistych wyznań samego wokalisty, którego cechuje wysoka wrażliwość na świat.

Michele jest znanym aktorem we Włoszech, ale jego kariera nabrała faktycznego tempa od kiedy przyjechał do Polski i zaczął promować film “365 dni”, który już trafił do kin.

Massimo wyznał, że kocha muzykę, lubi i potrafi śpiewać. Poznał Dominika i Patryka i od razu między nimi zaiskrzyło, album powstał w zastraszającym tempie. Michele i producencki duet praktycznie nie wychodzili ze studia. “Traktuję ten album jak moje dziecko” – mówi wokalista.

Płyta trafił już do przedsprzedaży, a na sklepowych półkach pojawi się 14 lutego.

Wielkim wyzwaniem dla Massimo będzie jego pierwszy w życiu koncert, który zagra właśnie w Polsce. Zapraszamy 1 marca do Teatru Palladium w Warszawie.

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.