Jann – niezwykle utalentowany artysta odkryty w ramach akcji FONOBO Pitcher, zaskakuje przebojowym numerem „Smile„! Do tej pory można było go usłyszeć jedynie w subtelnych i pełnych emocji piosenkach, którymi zdobył serca setek tysięcy słuchaczy. Tym razem robi niespodziankę i wypuszcza energiczny singiel, który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

Jann zadebiutował rok temu w akcji FONOBO Pitcher singlem „Do you wanna come over?, którym podbił serwisy streamingowe i zyskał setki tysięcy fanów – zarówno w kraju, jak i za granicą. Po sukcesie wydawnictwa, kontynuuje współpracę z wytwórnią FONOBO Label i i pracuje nad debiutancką EP-ką, której spodziewać się możemy już w tym roku.
Tym razem, młody artysta dzieli się ze słuchaczami utworem „Smile”, który znacznie różni się od jego dotychczasowych numerów. Kawałek pełen jest młodzieńczej energii i buntu. Mocne brzmienie i wpadający w ucho tekst to mieszanka, która doskonale sprawdzi się podczas występów na żywo oraz na wszystkich imprezowych playlistach! Utwór powstał we współpracy z producentem Kubą Krupskim, a za jego miks oraz master odpowiadają Mateusz Hulbój (miks) oraz Magda Piotrowska Hear Candy (master).

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Electro