NewsyPOPRapŚWIATWystępy

Lil Nas X z przebojowym “MONTERO (Call Me By Your Name)” w Saturday Night Live!

Lil Nas X wydał w piątek swój nowy utwór „SUN GOES DOWN”.

Piosenka wyprodukowana przez Take A Daytrip, Omera Fediego i Roya Lonzo odnosi się do uczucia braku akceptacji, które Lil Nas X odczuwał wobec siebie w trakcie dorastania. W teledysku Lil Nas X wraca do swoich nastoletnich lat, gdy „prowadził ze sobą wewnętrzną walkę, nienawidząc siebie i nie chcąc dalej żyć”. Jego dorosła wersja zapewnia go, że w przyszłości jest nadzieja, jeśli tylko zaakceptuje samego siebie. W klipie nakręconym w filmowym stylu, Nas powraca do swojej starej pracy w Taco Bell, na korytarze swojego liceum i do pełnego emocji baru maturalnego. W teledysku wystąpił także ojciec artysty, R.L. Stafford, a sam Nas odpowiada za pomysł na klip oraz jego reżyserię, wraz z Psycho Films.

W ostatni weekend Lil Nas X wystąpił jako gość muzyczny w słynnym Saturday Night Live, w którym wykonał swój przebój „MONTERO (Call Me By Your Name” oraz nowy utwór „SUN GOES DOWN”. Jego występ został odebrany przez wielu komentatorów jako jeden z najbardziej odważnych, pełnych gejowskiej dumy występów w historii telewizji i muzyki pop. “SUN GOES DOWN” i “MONTERO (Call Me Be Your Name)” znajdą się na wyczekiwanym, debiutanckim albumie artysty, którego premiera zaplanowana jest na tegoroczne lato.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: