NewsyNowy singielPolskaRap

Miętha z muzycznym prezentem na Dzień Matki! Posłuchaj utworu „Mamo” już teraz!

Duet Miętha zaprezentował kolejny przedsmak z nadchodzącego wielkimi krokami, nowego albumu “36,6”.

Mamo” to nastrojowe świadectwo dojrzewania i osobista spowiedź Skipa względem najważniejszej dla niego osoby. – Druga zwrotka “Mamo” czekała na skończenie pół roku. To bardzo osobisty numer i czułem, że wszystko co chciałem powiedzieć, zawarłem w pierwszej połowie numeru. Zresztą, pierwsza osoba, która usłyszała ten utwór po wyjściu ze studia to była moja mama. Pamiętam, że w którymś momencie chłopaki w Asfalcie powiedzieli nam, że wg nich ten kawałek jest tak dobry, że musi wyjść jako singiel. Zmotywowało mnie to, bo następnego dnia wstałem i jeszcze rozczochrany wysłałem AWGS’owi drugą zwrotkę – opowiada Skip, autor tekstu, ½ duetu Miętha. Muzyka to oczywiście dzieło AWGS.

Singiel “Mamo” to kolejna zapowiedź wyczekiwanego przez słuchaczy albumu “36,6”. Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 24 września br. Warto również wspomnieć, że w najbliższych miesiącach spodziewać się można kolejnych wieści prosto z universum Mięthy. O nadchodzącym, letnim sezonie koncertowym, gościach zaproszonych do współpracy, o nowych teledyskach, Skip i AWGS będą na bieżąco informować w swoich social mediach.

MIĘTHA: BIO / Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy za sprawą debiutanckiego “Audioportretu” dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Z kolei w czerwcu ur. miała miejsce premiera mini albumu duetu – “Szum” to zestaw 7 luźnych kompozycji i forma podziękowania fanom wyczekującym nowych utworów przed drugim pełno grającym wydawnictwem “36,6”, którego wydanie planowane jest na 24 września 2021 roku.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy