NewsyNowy singielPolskaPOPR&B

LVMA BLACK po raz pierwszy śpiewa po polsku! Posłuchaj singla „We mgle”!

Magdalena Mielcarz, czyli LVMA BLACK po serii anglojęzycznych singli po raz pierwszy nagrała utwór w ojczystym języku! Singiel „We mgle” ukazał się 25 czerwca.

Magdalenę Mielcarz znamy jako modelkę, aktorkę („Quo Vadis”) oraz prezenterkę telewizyjną („Top Model”, „Voice Of Poland”). Odkąd osiadła w Los Angeles, poświęciła się swojej prawdziwej pasji, czyli muzyce. Komponuje, pisze teksty i produkuje piosenki pod pseudonimem LVMA BLACK.

Kontakty nawiązane w stolicy amerykańskiego showbiznesu zaowocowały pierwszymi singlami śpiewanymi po angielsku, takimi jak jednak „ICU“, „Summertime Hobby“, „Into You” i „NOTHING BUT YOU“. Było jednak tylko kwestią czasu, kiedy Magda zaśpiewa po polsku.

We mgle” to nowocześnie zaaranżowana piosenka, w której słychać fascynację współczesnym brzmieniem R&B. Doskonały materiał na letni przebój: pulsujący, melodyjny, z charakterystycznym i łatwo wpadającym w ucho refrenem. A do tego jeszcze bezpretensjonalny tekst, o uczuciu gorącym jak miejski asfalt w upalne lato. To historia o związku z mężczyzną, który nie do końca zasługuje na miłość, lecz przyciąga niczym magnes. Która kobieta sama tego nie przeżyła?

Do pracy przy tekście piosenki LVMA BLACK zaprosiła cenioną i zdolną wokalistkę Lanberry, czyli Małgorzatę Uściłowską. Producentem numeru jest wielokrotny laureat nagrody Grammy, Rob Chiarelli, pracujący m. in z Janet Jackson i Madonną. Tym samym LVMA spełniła swoje marzenie – muzycznie połączyła polską wrażliwość z nowoczesną technologią studia w Los Angeles.

fot. materiały prasowe / Emi Morell

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: