MANDEE, którego remix do utworu bryskiej – „lato (pocałuj mnie)” króluje na listach przebojów, prezentuje swój nowy utwór – „Something Real„! To track z pogranicza slap house’u, który zawiera jednak oryginalny drop z niespotykanym dotąd melodyjnym lead’em, kojarzący się z utworami electro-house’owymi.

Wersja instrumentalna została napisana przez Mateusza Andrzejewskiego (MANDEE) już jakiś czas temu. W poszukiwaniu odpowiedniego songwritera i wokalisty, kontaktował się z wieloma artystami, ale ostatecznie wybór padł na osobę, mającą na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Tiesto, Martin Garrix czy Fedde Le Grand, która jednak postanowiła pozostać anonimowa. Jak mówi sam MANDEE, współpraca przebiegła znakomicie, czego efektem jest utwór „Something Real”, który w całości został zrealizowany przez artystę. MANDEE zajął się nie tylko stworzeniem muzyki i produkcją, ale również miksem i masteringiem.

Ale to nie koniec niespodzianek! MANDEE przygotował również remix do klimatycznego singla „Razem” zespołu Three Of Us, który nieśpiesznie płynący w oryginale, teraz zdecydowanie nabiera tempa.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance