NewsyPolskaPOPR&BWydarzenia

Margaret kończy Maggie Vision Tour – warszawski koncert już jutro – 23.10!

Margaret kończy jesienną trasę koncertową. Autorka albumów „Maggie Vision” oraz „Gelato EP” wystąpiła już w Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu, a w najbliższy weekend pojawi się jeszcze w Sopocie i Warszawie. Oprócz nowości z dwóch tegorocznych wydawnictw artystka zaprezentuje też największe przeboje ze swojego repertuaru. Występom scenicznym towarzyszy wyjątkowa oprawa wizualna.

Zarówno wydany w lutym album „Maggie Vision” – jak też wakacyjne „Gelato EP” – są wypadkową fascynacji hip-hopem oraz nowoczesnymi brzmieniami urban music. Margaret odczuwała też konieczność opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu i najbliższym otoczeniu. „To jest właściwie mój drugi debiut” – mówi o „Maggie Vision” wokalistka. Nagrany całkowicie po polsku album to jak dotąd najodważniejsze dzieło w dorobku artystki.

Trasa koncertowa Maggie Vision Tour liczy finalnie pięć przystanków. Jest to ostatni moment, aby usłyszeć na żywo bogaty przekrój artystycznego dorobku Margaret. Bilety dostępne są za pośrednictwem platformy Going: kup bilet!

Stołecznyi koncert odbędzie się 23 października w klubie NIEBO.

fot. Mateusz Radło

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy