Równo dwa lata od premiery debiutanckiego „Zbioru” BARANOVSKI oddaje w ręce swoich fanów nową płytę – BARANOVSKI 2.

Dowodem na niezwykły talent Artysty jest fakt, że podobnie jak na „Zbiorze”, wszystkie piosenki z nowego albumu wyszły tylko spod jego ręki. BARANOVSKI sam skomponował muzykę, napisał teksty, sam nagrał większość instrumentów, ponadto samodzielnie zajął się produkcją płyty.

Album zatytułowany „BARANOVSKI 2” jeszcze przed premierą uzyskał status Złotej Płyty.
Znajdziemy tu 12 doskonałych kompozycji, wśród nich opublikowane wcześniej single „Momenty”, „Wolność” z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa, „Tęskno mi do gwiazd” oraz największy dotychczasowy przebój BARANOVSKIEGO – „Lubię być z nią”. Ta piosenka jest już Diamentowym Singlem, a teledysk do niej ma niemal 32 miliony wyświetleń w serwisie YouTube!

Na nowym albumie fani BARANOVSKIEGO znajdą jeszcze co najmniej kilka piosenek, które pokazują, że autor „Lubię być z nią” ma wyjątkowo lekką rękę do przebojowych numerów z radiowym potencjałem. Takim właśnie jest najnowszy singiel „Nie mamy nic”. Znana już z letnich koncertów BARANOVSKIEGO i jego zespołu piosenka, każdorazowo spotykała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem publiczności, co pozwala wierzyć, że wokalista i songwriter ma kolejnego hitowego asa w rękawie.

BARANOVSKI to jeden z najmocniejszych debiutów w polskiej muzyce ostatnich lat. Wydany w październiku 2019 roku pierwszy album pt. „Zbiór” nie tylko pokrył się Złotem, ale też przyniósł jego autorowi 3 nominacje do Fryderyków. Z kolei pochodzące z płyty przebojowe single „Czułe miejsce”, „Zbiór”, „Dym” i „Luźno” stały się hitami z wielomilionowymi odtworzeniami na YouTube i w serwisach streamingowych.

fot. materiały prasowe - Aleksander Małachowski 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy