AlternativeNewsyNowy singielPolskaPOP

Mikromusic i Dorota Miśkiewicz w nowej aranżacji utworu „Burzowa”

Burzowa” to drugi singiel po „Świat oddala się ode mnie” z nadchodzącej koncertowej płyty Mikromusic.

Burzowa” to drugi singiel po „Świat oddala się ode mnie” z nadchodzącej koncertowej płyty Mikromusic. To ogromne przedsięwzięcie zostało zorganizowane z okazji okrągłego jubileuszu Mikromusic – 20 lat wspólnego grania na scenie.

„„Burzowa” to piosenka z drugiej płyty Mikromusic „Sennik” i nigdy nie była singlem. Jednak do naszych uszu po latach zaczęły docierać informacje, że wiele osób szczególnie ukochało sobie ten utwór.

Na co dzień nie gramy „Burzowej”, odbiega ona już bardzo od tego co na scenie robimy teraz. Ale z sentymentem wracamy do niej na chwilę świętując nasze 20-lecie. Na albumie znajduje się mnóstwo gości. Zapraszając Dorotę Miśkiewicz od razu wiedziałam, że poradzi sobie z niełatwą, jazzującą piosenką i że ten utwór jest dla niej idealny, a ona idealna dla niego. I się nie myliłam.” -mówi Natalia Grosiak, Mikromusic.

Zespół Mikromusic funkcjonuje na rynku już od 20 lat. W tym czasie wydali 12 album i zagrali setki koncertów. Album zarejestrowany w sali Narodowego Forum Muzyki to celebracja okrągłej rocznicy. 2 czerwca zespół zagra ponownie w tym samym miejscu z tym samym materiałem. Szczegóły na temat biletów pojawia się na oficjalnych stronach Mikromusic.

fot. materiały prasowe | Hubert Grygielewicz

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative