AlbumyDanceLatinoNewsyOdsłuchPOPPremieraŚWIAT

Serce TINI bije dla fanów. Nowy album „Cupido” [ODSŁUCH!]

Znana piosenkarka, autorka tekstów i aktorka TINI otwiera swoje serce na nowym albumie „Cupido”. To czwarty album studyjny argentyńskiej artystki, pierwszy wydany w Sony Music Entertainment.

Wypełniony prawdziwymi doświadczeniami „Cupido” zabiera słuchaczy w podróż przez miłość i złamane serce. Jej głos i poruszające teksty stanowią świadectwo jej samorozwoju.

Artystka komentuje: „Oto «CUPIDO». Ten album wiele dla mnie znaczył już od pierwszej piosenki, którą się z wami podzieliłam, czyli «Mientemé». To moja era rozwoju i odkrywania samej siebie. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Ten kamień milowy na zawsze pozostawi ślad w moim sercu”.

Cupido” zawiera 14 emocjonalnych piosenek. Łącząc miejskie rytmy z popem, cumbią i elektroniką, TINI daje popis swojego talentu. Każdy z utworów został napisany przez TINI z jej znakomitym zespołem tekściarzy.

Na płycie znajdują się wcześniej wydane „Muñecas” z udziałem La Joaqui i Steve’a Aoki, „Miénteme” z Maríą Becerrą, „Carne i Hueso”, „La Loto” z Anittą i Becky G, „BAR” z L-Gante, „El último Beso” z Tiago PZK, „Fantasi” z Beéle, „Maldita Foto” z Manuelem Turizo oraz przebój „La Triple T”.

TINI wykorzystała znany z celebrowania miłości i przyjaźni dzień, aby wydać tytułowy singiel i teledysk „Cupido”. 14 lutego artystka otworzyła swoje serce dla fanów, aby życzyć im wesołych #SanValenTINI.

Ostatnio TINI dała kilka występów w Meksyku. Niedługo będzie kontynuować trasę koncertową po Ameryce Południowej i Europie. Już w tym tygodniu odbędzie się gala Premio Lo Nuestro 2023, na której artystka nominowana jest w kategorii Remiks roku za piosenkę „La Ducha” w towarzystwie Eleny Rose, Becky G, Marii Becerry i Greeicy.

fot. materiały prasowe 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy