AlternativeNewsyPolskaPOPTeledyski

“Młodość” przemija! Ralph Kaminski prezentuje nowy teledysk!

Dzień po ostatnim koncercie promującym album „Młodość“, Ralph Kaminski zaprezentował teledysk do utworu „Tata“. Przejmującym klipem artysta zamyka kolejny rozdział swojej twórczości i jednocześnie zapowiada nowy.

W minioną niedzielę artysta koncertem w warszawskim klubie Palladium pożegnał się z albumem „Młodość“, kończąc trasę, w trakcie której zagrał ponad 50 koncertów. Prezentując przejmujący klip do utworu „Tata”, Ralph stawia kropkę. „Młodość” przeminęła, trzeba iść dalej.

Obraz wyreżyserował Ralph Kaminski, a autorką zdjęć jest Weronika Bilska, znana m.in. z współtworzenia takich filmów jak „Bo we mnie jest seks”, „Córka trenera” czy „Kamper”. W klipie wystąpiła Lulla La Polaca, najstarsza polska drag queen.

Już w piątek ukaże się najnowsze wydawnictwo Ralpha, w którym sięgnął on po ponadczasową twórczość Kory i grupy Maanam. Główną inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA“, który Ralph zaprezentował na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Utwory zyskały nie tylko nowe aranżacje, ale także dzięki swoistej dekonstrukcji dokonanej przez artystę, udało się z nich wydobyć nowe tropy i znaczenia. Na krążku znajdziemy zarówno wielkie przeboje, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź”, jak i piosenki mniej znane.

fot. materiały prasowe/ Dawid Grzelak

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Alternative

  Następny artykuł: