Dzisiaj w sieci niespodziewanie ukazał się najnowszy singiel Sobla. Nie było by to niczym zaskakującym, gdyby nie fakt, że w utworze pod tytułem „cześć, jak się masz?” gościnnie pojawia się sanah!

Jak oceniacie to połączenie?

fot. youtube.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy