AlternativeNewsyPolskaPOPWydarzenia

Mogło być nic… a będą koncerty! Kwiat Jabłoni ogłasza drugą część trasy!

Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy promującej swój ostatni, pokryty platyną album.

Wiosenna odsłona obejmie najpiękniejsze kluby, sale i filharmonie w 20 miastach. Największe przeboje grupy zostaną zaprezentowane w rozszerzonym składzie i w nowych wersjach. Fani mogą spodziewać się wielu nieoczywistych niespodzianek!

Trasa rozpocznie się pod koniec lutego i potrwa dwa miesiące. Bilety na wszystkie wydarzenia trafią do sprzedaży 18 listopada o godzinie 12:00.

Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku żegnając album „Niemożliwe”. Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi. – Kasia i Jacek.

Kwiat Jabłoni: Trasa promująca album „Mogło być nic” – część II
23.02 – Wrocław – A2
26.02 – Warszawa – Palladium
27.02 – Łódź – Wytwórnia
03.03 – Kraków – Klub Studio
05.03 – Opole – Filharmonia Opolska
09.03 – Radom – Radomska Orkiestra Kameralna
10.03 – Kielce – Kieleckie Centrum Kultury
12.03 – Bielsko Biała – Klub Klimat
13.03 – Katowice – MCK
17.03 – Poznań – Sala Ziemi
18.03 – Bydgoszcz – Fabryka Lloyda
19.03 – Gdańsk – Stary Maneż
27.03 – Chełm – Chełmski Dom Kultury
28.03 – Rzeszów – Filharmonia Podkarpacka
29.03 – Lublin – CSK
02.04 – Szczecin – Filharmonia im. M. Karłowicza
12.04 – Białystok – Opera i Filharmonia Podlaska
13.04 – Suwałki – Suwalski Ośrodek Kultury
21.04 – Toruń – CKK Jordanki
23.04 – Olsztyn – Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło „Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 30 milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu „jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje (’Niemożliwe”, „Wodymidaj”, „Wzięli zamknęli mi klub”, „Mogło być nic”, „Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali ponad 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative