Nowa płyta De Mono!

De Mono ma już 32 lata, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i spółka nie chcą oglądać się za siebie i mają dla nas kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem „Reset”. Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczni, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół.

 

,,Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata, ale opłaciło się. Chcieliśmy, aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy”-  mówi o tym albumie Andrzej Krzywy.

Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tekstów i w poruszaniu takich tematów, które od pierwszego zetknięcia przykuwają uwagę. Pierwszy singiel promujący album trafił już słuchaczy „Prosto w serce“, a za moment przekonamy się, że „Gra się do końca”.! Zatem nie ,,Płacz serce…‘;, bo De Mono powstało jak ,,Fenix’‘ z popiołów i ,,W taki sposób” 15 listopada do sprzedaży trafiało 11 premierowych piosenek, skąd nie tak ,,Daleko do nieba” i na szczyty list przebojów – ,,No bo jak” inaczej!

ZOBACZ TELEDYSK DO SINGLA ,,PROSTO W SERCE

Źródło: informacje prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.