AlternativeNewsyPolskaRockTeledyski

Pamiątkowy wideoklip na 18-lecie zespołu Muchy

Zespół Muchy pod koniec 2022 świętował 18-lecie funkcjonowania na rynku muzycznym. 26 listopada w poznańskim klubie TAMA odbył się okazjonalny koncert uświetniający obchody „pełnoletności” zespołu. Pamiątką z wydarzenia jest z kolei wideoklip do utworu „Szaroróżowe”, który przedstawia fragmenty prób oraz samego koncertu.

„Szaroróżowe” to ostatni długogrający materiał zespołu Muchy, którego premiera odbyła się wczesnym latem 2021 roku. Wydawnictwo bardzo szybko zdobyło sympatię słuchaczy i zyskało uznanie branży muzycznej. Najdobitniejszym tego dowodem jest przyznana rok później nagroda Fryderyk za Album Roku w kategorii Rock. Pod koniec 2022 z kolei odbył się okazjonalny koncert, podczas którego zespół świętował 18 lat obecności na polskim rynku muzycznym. Wydarzenie zostało uświetnione obecnością znakomitych gości, m.in. Lecha i Bożeny Janerki, Krzysztofa Zalewskiego oraz muzyków, którzy występowali w składzie zespołu przez całe 18 lat, od roku 2004. Koncert miał szczególny wymiar także za sprawą publiczności, która przyjechała z całej Polski i przygotowała na ten wieczór specjalne akcje fanowskie.

Koncert podsumowywał i zamykał niemal dwuletni okres działalności zespołu, związany z albumem „Szaroróżowe”. Zapraszamy do obejrzenia i poczucia tamtej, szczególnej atmosfery.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative