Peja z dumą prezentuje pierwszy singiel promujący najnowszy krążek, który będzie nosić tytuł „Black Album”. Premiera płyty zaplanowana jest na drugą połowę września, jednak oczekiwanie umili Wam kawałek „Czarny Psalm”!

Nowy utwór to swoiste wprowadzenie do płyty jako jeden z najbardziej reprezentatywnych jointów dla całego krążka. Tajemnicza atmosfera, dobry bit oraz odpowiedni tekst na pewno wprowadzą Was w odpowiedni klimat.

Nie uprawiam czarnowidztwa, chociaż odziany w czerń. W szufladzie czarna lista, choć mawiali – weź się zmień – rapuje Peja w nowym kawałku, za który odpowiedzialny był wieloletni współpracownik muzyka – Magiera. Duet wcześniej współpracował nad takimi tytułami jak: 25_godzin, G.O.A.T. czy 2050 EP.

Połączenie tych sił zaowocowało nie tylko nowym kawałkiem, ale także nową płytą! Black Album swoją premierę będzie miał 17 września, jednak już w ostatni dzień lipca wystartuje preorder krążka na www.pejaslumsattack.com!

To prawdziwy majstersztyk dający gwarancję muzycznej uczty dla każdego wymagającego melomana – podpowiadają muzycy. Black Album is coming!

fot. rytmy.pl

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy