Borrowed Time” to najnowszy numer duetu producenckiego Phenomenal znanego między innymi z remixów utworów sanah, którzy tym razem do współpracy zaprosili Robbie Rosen’a. Numer opowiada o radości z życia i o tym, że nic nie jest nam dane na zawsze.

W skład Phenomenal wchodzą Karol Nicewicz i Konrad Koziatek – dwóch przyjaciół, których znajomość rozpoczęła się dzięki muzyce i to właśnie jej poświęcają się dziś w pełni. Osobno zajmowali się muzyką jeszcze w latach szkolnych, zaś w roku 2016 połączyli siły i zaczęli spędzać razem coraz więcej czasu, wspólnie tworząc i eksperymentując. W 2020 roku rozpoczęli nowy etap. Już jako Phenomenal, Karol i Konrad tworzą utwory o nieco lżejszym brzmieniu, stawiając na melodię, pozytywną energię i dobry wokal. Producenci mają szeroko zakrojone plany związane z projektem Phenomenal, określając go jako „ostatni i najważniejszy etap” ich muzycznej przygody.

Robbie Rosen to z kolei amerykański wokalista, finalista American Idol, znany również ze współpracy z wieloma znanymi producentami z całego świata (m.in. Sick Individuals czy Lush & Simon). Z duetem Phenomenal nagrał do tej pory 3 utwory, w tym najnowszy „Borrowed Time”.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance