Relacja: Koncert zespołu Horyzont oraz Di PAMP

Wczoraj, 9 września odbył się Piknik Organizacji Pozarządowych w Świętochłowicach, gdzie na estradzie OSIR SKAŁKA wystąpił zespół Horyzont jako gwiazda wieczoru oraz grupa Di PAMP.

Di PAMP powstał w 2014 roku. Muzyka, którą prezentuje to próba przełożenia w chwytliwy sposób mieszanki szeroko pojętej współczesnej elektroniki i akustycznych brzmień do świata alternatywnego popu. W tym roku wydali materiał w postaci fizycznej i to w dwóch wersjach – CD oraz 12” płyta winylowa nakładem niezależnego labelu Azymut.

Di PAMP tworzą: Paulina Obstój (wiolonczela), Marta Kirkowska (wokal), Jakub Mokrzysiak (syntezatory i produkcja), Roman Odoj (gitara), Paweł Pindur (produkcja, syntezatory i wokal).

Naszym zdaniem ten młody zespół, który dopiero rozpoczyna promowanie swojej twórczości już teraz zasługuję na uwagę. A my chętnie przyjrzymy się dalszym poczynaniom grupy i na pewno zajrzymy ponownie na ich koncert!

Poniżej, kilka zdjęć z koncertu w Świętochłowicach:

Facebookfacebook.com/dipamp.official

Główną gwiazdą wieczoru był zespół Horyzont, który rozgrzał publikę swoimi genialnymi utworami z płyty – ,,W Świetle Miast”. Na koncercie nie zabrakło takich piosenek jak: ,,Krzyk”, ,,Fire” czy ,,Całować każdy dzień”. Jakiś czas temu mieliśmy również okazję przeprowadzić wywiad z grupą odnoszący się do płyty, którą wydali w dwóch wersjach językowych. Dla przypomnienia wywiad dostępny TUTAJ.

Horyzont na estradzie OSIR SKAŁKA:

Zdjęcia: Katarzyna Gabrych | Musiclife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.