AlbumyNewsyOdsłuchPolskaRap

Sarius powraca z albumem „ANTIHYPE 2″, kontynuacją kultowej płyty! [ODSŁUCH!]

Cztery lata po premierze albumu „ANTIHYPESarius stworzył jego sequel, na którym rapera wspiera szereg znakomitych gości. Płyta jest już dostępna w sklepach Empik i na empik.com.

Piąty solowy album „ANTIHYPE” z 2017 był przełomem w karierze częstochowskiego rapera Sariusa. Naturalnym krokiem było stworzenie jego kontynuacji. Album „ANTIHYPE 2“, który ukazał się 25 czerwca w we własnej wytwórni Sariusa, ANTIHYPE, to zbiór piętnastu utworów, będących swoistym podsumowaniem drogi, którą w ciągu ostatnich lat przebył artysta.

Na krążku nie zabrakło znakomitych gości. Wokalnie gospodarza wsparli Mery Spolsky, BARANOVSKI, Tymek, Paluch, Kizo, Szpaku, Tau, Kaz Bałagane, Waldemar Kasta, TPS i HVZX. Z kolei za produkcję odpowiadają Czarny HIFI, Magiera, NOCNY, @atutowy, PSR, Louis Villain, Jacon, HVZX oraz Worek x I’Scream.

SARIUS – bio
Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Przełomowym krążkiem okazał się dla niego piąty w dorobku „ANTIHYPE” z 2017 roku, wydany we własnym labelu ANTIHYPE. Album zebrał świetne oceny od recenzentów i słuchaczy, plasując się na podium wielu rapowych podsumowań roku, zaś jego sprzedaż pozwoliła na uzyskanie certyfikacji platynowej płyty. Następcy debiutu Sariusa, „Wszystko co złe” z 2018 i rok późniejszy „Pierwszy dzień po końcu świata” także spotkali się z bardzo dobrym przyjęciem słuchaczy, otrzymując takie same wyróżnienia.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Albumy

  Następny artykuł: