DanceNewsyNowy singielPOPŚWIATTeledyski

„Shurakato” – Minelli zaskakuje utworem o tajemniczym tytule

Shurakato„, czyli świeżutka nowość od Minelli, to eksplozja dźwięków i energii, które uwalniają ciało od wszelki niepotrzebnych zahamowań.

Posłuchajcie i dajcie się ponieść muzyce! Numer opowiada o relacji na odległość, w której jedna ze stron bawi się uczuciami drugiej, pozostawiając ją z negatywnymi myślami i chęcią ucieczki.

„Shurakato” opowiada o związku na odległość. Moją inspiracją była historia miłosna bliskiej mi osoby. Bardzo chciałam napisać piosenkę o zmaganiach związanych z miłością do kogoś, kto nie jest w 100% obecny, o kompromisach i wątpliwościach. Tak pojawił się pomysł na „Shurakato” (Should I cut tomorrow) – powiedziała Minelli.

Minelli jest jedną z najbardziej utytułowanych wschodnioeuropejskich piosenkarek i songwriterek ostatnich lat, posiadająca imponującą listę hitów, które sama wydała lub napisała dla międzynarodowych gwiazd. Jej numery „Rampampam” i „Nothing Hurts” zdominowały światowe listy, zbierając ponad 185 milionów streamów i ponad 350 milionów wyświetleń na Youtube. Utwór „Rampampam” uplasował się także na #4 miejscu światowego zestawienia Shazam i #1 miejscu światowego Shazam Dance, na którym utrzymywał się przez kilka tygodni. Ogromnym sukcesem okazał się też numer „Deep Sea” stworzony z R3HABem – znalazł się na jednych z największych playlist Spotify i Apple Music oraz wielu europejskich airplayach. Utwór pochodzi z wydanego w tym roku albumu „Silver & Gold – Chapter II”, który został świetnie przyjęty przez słuchaczy, osiągając, w miesiąc po wydaniu, 18 milionów streamów.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance