Step Records intensyfikuje działania – premiera klipu “WGW” na nowym kanale muzycznym Prima Sort!

Opolska wytwórnia Step Records postanowiła rozszerzyć działania i zdecydowała się na otwarcie nowego kanału muzycznego na Youtubie – Prima Sort!

Pierwszym klipem, który możecie zobaczyć na kanale jest singiel Episa Dym Knf i Kaena WGW“, który znalazł się na wydanym w listopadzie kompilacyjnym albumie “CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ“. Utwór wyprodukował Phono CoZaBit. Za teledysk odpowiada ekipa MortVideo.

O projekcie Prima Sort:

PRIMA SORT LABEL – PO PIERWSZE JAKOŚĆ.

Dotychczas kojarzyliście nas jako markę stricte odzieżową, mocno związaną z szeroko pojętą kulturą hip-hop. Pomagaliśmy przy tworzeniu ogromnej ilości klipów, nasze ciuchy możecie zobaczyć w wielu hitowych produkcjach, a wielu z ulicznych reprezentantów polskiej sceny rapowej to po prostu nasi serdeczni przyjaciele.

Z racji, iż muzyka jest naszą ogromną pasją, naturalną kolejną rzeczy było dla nas przekształcenie się w label wydawniczy – PRIMA SORT LABEL. Nie zamierzamy ukrywać, że to właśnie uliczny rap jest nam najbliższy, dlatego już niebawem będziecie mogli poznać pierwsze muzyczne efekty naszej pracy mocno związane właśnie z tym nurtem. Przygotowujemy mega dużo projektów, w niektóre na pewno będziemy chcieli Was – fanów – zaangażować. Bądźcie z nami!

Chcemy pomóc młodym, utalentowanym artystom w promowaniu swojej muzyki. W obecnych czasach na rynku funkcjonuje bardzo mało ulicznych labeli, tym bardziej takich, które oferowałaby równie profesjonalną obsługę jak Prima Sort Label. Potężne wytwórnie zainteresowane są obecnie raczej newschool’ową, bardziej popową twórczością, my natomiast chcemy przypominać polskim słuchaczom rapu, że tzw. uliczna twórczość rozwija się równie prężnie!

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.