Maria Tyszkiewicz nagrała utwór z finalistą francuskiego The Voice!

Debiutancka płyta Marii Tyszkiewicz została zapowiedziana na wiosnę 2020 roku. Oprócz znanych już utworów “Ufam sobie”, “Chodź” oraz “Deszcz” znajdzie się na niej najnowszy singiel pt. “Let Me In“. Marii towarzyszy w nim Pierre Danaë, finalista francuskiego The Voice.

Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka, która na swoim koncie ma już trzy bardzo dobrze przyjęte utwory – „Ufam sobie”, „Chodź” oraz „Deszcz” – stworzone przy współpracy z najlepszymi producentami i autorami tekstów takimi jak Jeremiasz Hendzel, Michał „Mamut” Sarapata, Arek Sitarz z Rasmentalism (znany też jako Ras), czy Wishlake.

Z tym ostatnim pracowała także nad singlem „Let Me In”, w którym gościnnie pojawia się Pierre Danaë, finalista ósmej edycji francuskiego The Voice, która odbyła się w 2019 roku. Wspólnie z nim Maria napisała również tekst do tej piosenki.

<center> Już teraz przeczytaj nasz NAJNOWSZY WYWIAD Z MARIĄ TYSZKIEWICZ! O nadchodzącym albumie, marzeniach, inspiracjach… KLIKNIJ TUTAJ!

Pierre Danaë zachwycił jurorów programu wykonaniem piosenki “Wicked Game” Chrisa Isaaka, którą zaśpiewał podczas przesłuchań w ciemno. Odwrócił wtedy wszystkie cztery fotele. Ostatecznie doszedł do półfinału ósmej edycji, w którym popisał się interpretacją utworu “The Scientist” zespołu Coldplay. Zaraz po programie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych wokalistów we Francji. Zdobyta popularność pozwoliła mu na odwiedzenie ze swoją twórczością niemal całego świata. Koncertował m.in. w Wielkiej Brytanii, w Belgii, we Włoszech, a nawet w Maroko, gdzie swoimi występami uświetnił prestiżowe pokazy mody.

Utwór „Let Me In” znajdzie się na debiutanckiej płycie Marii Tyszkiewicz, której premiera została zaplanowana na wiosnę 2020 roku.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.