Po pierwszym, promowanym przez enigmatyczną stronę, singlu „Brzydkie“, Szymi Szyms prezentuje kolejny utwór z nadchodzącego projektu. „Kiedyś Poznałem” jest już dostępny na YouTubie, oraz wszystkich serwisach streamingowych.

Singiel to związły przelot Szymiego przez wiele stworzonych przez niego znajomości. Autor „Brzydkie” nie przebiera w środkach, a przytaczane przez niego osoby i historie są przesiąknięte brutalnym życiem i brudem. Obrazek natomiast to miniklip będący timelapsem z tworzenia grafitti popiersia, dobrze znanego zarówno fanom rapera, jak i słuchaczom którzy rozwiązali tajemnicze puzzle.

„Brzydkie” to drugi legalny album Szymi Szymsa wydawany nakładem wytwórni QueQuality. Raper stopniowo ukazuje coraz więcej części układanki, natomiast premiera płyty jest planowana na pierwszy kwartał 2022r. Preorder dostępny jest w sklepie QueShop.pl.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

    Sprawdź koniecznie:

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    Więcej w:Newsy