NewsyNowy singielPOPPowrót gwiazdyRockŚWIAT

Tokio Hotel wracają myślami do Berlina! Nowy singiel JUŻ DOSTĘPNY!

Tokio Hotel w nowym singlu deklarują oddanie swojemu drugiemu, a w przypadku Georg’a pierwszemu domowi jakim jest Berlin. Dynamiczna ballada zagrana na fortepianie mimo, że z początku wydaje się melancholijna, jest także przepełniona pozytywnym brzmieniem.

Tom nie mieszka już w Niemczech ale mimo to wszyscy i tak spotykamy się w Berlinie, żeby tworzyć muzykę i z tego miejsca rozpoczynamy nasze trasy koncertowe. To miasto stało się domem tego zespołu. Dla mnie osobiście Berlin znaczy wiele. Utożsamiam się z nocnym imprezowaniem i najlepszymi klubami w Europie, ale także z różnorodnością kulturową, sceną artystyczną i muzyką.” – mówi Bill.

Singiel „Berlin” to coś więcej niż tylko wyrażenie miłości do miasta. To opowieść o ludziach, którzy w nim żyją i o cudach jakie można tam spotkać.
Dla mnie ten utwór opisuje więź jaką mam z kimś mimo tego, że nie widziałem tej osoby bardzo długo. Po pewnym czasie i tak się spotkamy, nawet jeśli minęło klika lat i odnowimy naszą więź.”- dodaje Tom.

Wierni fani zespołu mogą już kojarzyć singiel „Berlin” z koncertów. Przez długi czas utwór był ostatnim granym podczas ich występów. W pewnym momencie zmienił brzmienie z dynamicznej piosenki do spokojnej ballady. Po piosence „Durch den Monsun 2020”, singiel „Berlin” to drugi singiel wypuszczona przez Tokio Hotel w tym roku. Zespół pracuje nad swoim szóstym, jeszcze nie nazwanym albumem. Niedawno została także ogłoszona ich nadchodząca w 2021 roku trasa koncertowa po Europie i Rosji. W Polsce odwiedzą Katowickie Międzynarodowe Centrum Kongresowe już 6 listopada 2021 r.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: