Tom Grennan prezentuje „This Is the Place”

Tom Grennan powraca z niesamowitym nowym singlem pt. „This is the Place”! To pierwszy kawałek artysty o bardzo charakterystycznym głosie od 2018 roku.

Wtedy zaprezentował światu debiutancki album „Lightning Matches, który znalazł się na piątym miejscu w rankingu najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii. Nowa piosenka to skumulowane emocje i wciągający refren emanujący szczerością. Tekst został zainspirowany historią o straconej miłości. Tom mówi o swoim nowym dziele – „To utwór o znalezieniu się w całkowicie spokojnym miejscu, które pozwala nam uciec od chaosu i jatki które nas otaczają. Moje szczęśliwe miejsce! Nie ważne czy jestem tam sam, czy z osobą którą kocham. Ta piosenka dokumentuje podróż, dzięki której docieram w to miejsce i taką, którą wykonuje każdego dnia, żeby oczyścić myśli.”

Tom Grennan nagrał jeden z najlepiej sprzedających się debiutów w 2018 roku. Jego single „Found What I’ve Been Looking For”, „Run in the Rain” i „Praying” osiągnęły miliony odtworzeń w serwisach streamingowych. Wystąpił na m. in. festiwalach Glastonbuty, Reading, Leeds, TRNSMT, a także wyprzedał Brixton Academy i Royal Albert Hall. Udało mu się też pobić światowy rekord zagrania największej liczby koncertów w różnych miastach w ciągu 12 godzin. Zdobył tytuł Artysty Roku 2018 BBC Introducing. Tysiące fanów na cały świecie oczekiwały chwili, kiedy pojawi się nowa muzyka młodego Brytyjczyka. Mamy dla nich dobre wieści. Tom pracuje właśnie w studiu nad albumem, którego premiera planowana jeszcze w 2020 roku. Singiel „This is the Place” to ekscytujący początek nowego rozdziału w jego karierze.

 

 

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.